ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА
Вищий навчальний заклад «IT Step University ініціював створення Інноваційного навчального Комплексу «ІТ освіта» при ВНЗ «IT Step University» (далі Комплекс).
Учасниками Комплексу є ВНЗ IT Step University та загальноосвітні навчальні заклади м. Львова (НВК “Школа-гімназія «Сихівська»”, Ліцей міжнародних відносин ім. В. Стуса, загальноосвітня школа «Берегиня» та загальноосвітні школи №№ 2, 5, 13, 29, 32, 49, 65, 66, 78, 81, 96 м. Львова).
Комплекс створюється з метою проведення навчально-виховної роботи та формування і реалізації змісту освіти у системі підготовки фахівців для ІТ індустрії, яка у Львові визначена однією із пріоритетних.
Предметом діяльності Комплексу є координація спільної діяльності учасників Комплексу щодо розробки і реалізації системи заходів щодо питань відбору, навчання і виховання талановитої та обдарованої молоді; залучення учасників Комплексу до соціальних програм міста та країни; розробка, реалізація і підтримка проектів, які є моделями для проведення соціальних змін, а також проектів, що забезпечують креативне рішення проблем і доводять свою перспективність; профорієнтаційна робота; формування середовища для майбутньої самореалізації; підвищення кваліфікації викладачів навчальних закладів тощо.
Основні напрями роботи Комплексу у найближчій перспективі:
• профорієнтаційна робота з позиціюванням ІТ індустрії;
• проведення мотиваційних заходів для залучення до навчання за програмами з комп’ютерних наук та інформаційних технологій;
• підвищення якісного рівня абітурієнтів;
• запровадження дворічної програми доуніверситетської підготовки для учнів 10-11 класів (розробка програм, формування методичного забезпечення та інформаційних ресурсів тощо). Випускники такої отримують сертифікат про закінченням і можуть продовжити навчання на трирічній програмі бакалаврату у ВНЗ IT Step University. Початок навчання 1 вересня 2017 року;
• проведення семінарів, тренінгів, майстер класів для учителів інформатики навчальних закладів Комплексу за тематикою впровадження сучасних інформаційних технологій у навчальний процес;
• залучення учнів навчальних закладів Комплексу до профільних заходів, які проводяться на базі ВНЗ «Комп’ютерна Академія «ШАГ»;
• участь Комплексу у грантових програмах.
Комплекс є добровільним об’єднанням навчальних закладів. Всі учасники Комплексу зберігають юридичну і фінансову самостійність.
Для визначення стратегії діяльності, укладання плану роботи, управління поточною діяльністю Комплексу формується Координаційна Рада Комплексу. До складу Координаційної Ради делегуються представники навчальних закладів, які є учасниками Комплексу, та за згодою залучаються представники владних структур та ІТ компаній м. Львова.
Партнерами, які погодились надавати підтримку у реалізації програм Комплексу, є провідні ІТ-компанії м. Львова, зокрема SoftServe, EPAM та інші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *