Наш навчальний заклад входить до низки партнерських закладів Пірсон (Велика Британія).

«Безупинно вчимось» – ось кредо Пірсон.

 

Pearson_logo

 

PearsonPartner

 

Наш навчальний заклад входить до низки партнерських закладів Пірсон (Велика Британія).

Пірсон – найбільша у світі міжнародна освітня корпорація зі штаб квартирою у Лондоні. Входить у топ-100 найуспішніших компаній світу за списком  ділової газети «Файненшл Таймс» (підрозділом Пірсон). Налічує 40 000 співробітників у 80 країнах світу та 100 мільйонів користувачів, які навчаються за програмами, підручниками, матеріалами, он-лайн продуктами, розробленими фахівцями Пірсон. Портфоліо Пірсон включає друковану та цифрову продукцію від низки американських та британських видавництв, послуги з оцінювання якості знань , які надають мовні екзаменаційні та професійні кваліфікаційні центри, мовну підготовку та навчання у коледжах та ВНЗ. В Україні діяльність Пірсон здійснюється фахівцями освітньо-методичного центру Пірсон-Дінтернал. Система навчально-методичних комплексів Пірсон допомагає запровадити у нашому закладі чітку та продуману концепцію вивчення англійської, яка забезпечує наступність та послідовність та допомагає досягти високого рівня володіння англійською на кінець терміну навчання.

Можливість підтвердити цей рівень надають мовні тести Пірсон, які створюють чудову мотивацію учням та показують, якого прогресу вони досягли. Сертифікати Пірсон тестів на рівнях B1 та B2 звільняють випускників від складання Державної підсумкової атестації і гарантують 12 балів з англійської у шкільному атестаті. Пірсон тести визнаються навчальними закладами Європи та Британії, покращують шанси працевлаштування.

Форми співпраці нашого закладу з Пірсон (семінари для вчителів англійської, творчі майстерні, вікторини, конкурси для учнів, участь у тижнях англійської мови, демонстраційні уроки) сприяють професійному зростанню педколективу та дозволяють нашим учням проявити якнайкраще свої знання та уміння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *