Президент ліцею – Потинський Максим

Ми самі повинні стати тими змінами, які хочемо бачити в світі

Наше учнівське самоврядування – це не самоціль, а відповідальність за ліцей, спосіб організувати цікаве життя, перші кроки демократії, комунікації та лідерства.

Ми активні, енергійні, позитивні!
Ми вчимося бути відповідальними та небайдужими!

Життя ліцею має керуватися правилами, які визначені всіма, відомі і зрозумілі всім та прийнятні для всіх.

Саме тому Адміністрація ліцею, Голова батьківської ради та учнівське самоврядування підписали Меморандум про співпрацю всіх учасників освітнього процесу.
Співпраця має відбуватись на засадах прозорості та відкритості; обов’язковості дотримання досягнутих домовленостей; взаємної відповідальності сторін та поваги.

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ:

Здобули ІІІ місце у Міському учнівському конкурсі відеокліпів “Від Крутів до Майдану” учасники: Іванець Тарас (вокал), Лукачина Юрій та учні 7-х класів

Стали переможцями серед ТОП-10 команд Конкурсу “Friendly School” з проєктом “Ресурсна кімната”

– завдяки цьому конкурсу школярі можуть покращити процеси або життя своєї школи з допомогою власних ідей
учасники: Булей Дарина, Цицик Софія

Цікаве шкільне життя