Станом на 1 вересня 2023 року в ліцеї відкрито 10 інклюзивних класів, в яких навчається 10 дітей з особливими освітніми потребами. Двоє учнів з особливими потребами навчаються на індивідуальній формі навчання: педагогічний патронаж.

Асистенти вчителя:

1-А клас – Лозяк О. Р.

2-Г клас – Колодій А. Б.

3-А клас – Кіндрат Н. Й.

3-Б клас – Боднарчук Б. В.

4-А клас – Рапко Д. Д.

4-Б клас – Бліхар Ю. М.

5-В клас – Солук І. М.

6-Г клас – Липка Н. В.

6-Д клас – Пупко Д. Р.

7-А клас – Думинець Є. О./Тадєєва З. П.

У 2022-2023 н.р. в навчальному закладі відкрито 10 інклюзивних класів, в яких навчається 12 дітей з особливими освітніми потребами, та група подовженого дня.

Поруч з класними керівниками в таких класах працюють асистенти вчителів, які надають допомогу в освітньому процесі, а на ГПД – асистент вихователя.

Наші асистенти:

1-Б кл. – Коцюмабас С.

1-Г кл. – Солук І.

2-А кл. – Кіндрат Н.

2-Б кл. – Тадєєва З.П.

3-А кл. – Рапко Д.Д., Терещак О.О.

3-Б кл. – Пупко Д.

4-В кл. – Сидор М.

5-Г кл. – Липка Н.

5-Д кл. – вакансія

6-А кл. – Думинець Є.О., Черкасюк Т.В.

Асистент вихователя – Тадєєва З.П., Яворська В.

В навчальному закладі на 2020-2021 н.р. відкрито 5 інклюзивних класів, в яких навчається 6 дітей з особливими освітніми потребами, та група подовженого дня.

Поруч з класними керівниками в таких класах працюють асистенти вчителів, які надають допомогу у навчально-виховному процесі, а на ГПД – асистент вихователя.

Наші асистенти:

1-Б клас – Бліхар Ю., Кондрат О.

2-В – Архангельська М.

3-Г – Гарайдич Л.

3-Д – Солук І.

4-А – Шпирка М., Свечінкова Т.