Історія гімназії

– Заснована 06.08.1965 року рішенням виконкому Залізничної райради депутатів трудящих м. Львова № 1353 як середня школа № 76
– З 20.04.1999 року перереєстрована у спеціалізовану середню загальноосвітню школу №76 з поглибленим вивченням англійської мови ім. В. Стуса м. Львова(наказ від 20.04.1999 р. № 99. Управління освіти департаменту гуманітарної та соціальної політики Львівської міської ради)
– З 11.08.2003 року заклад реорганізовано у Львівську гімназію міжнародних відносин(наказ від 11.08.2003 р. №244 Управління освіти Львівської міської ради)
– З 25.05.2007 року перереєстрована у Львівський навчально-виховний комплекс ім. В. Стуса «спеціалізована школа І ступеня – гімназія міжнародних відносин» ( наказ від 07.03.2007 р. № 26-01-12/ 70. Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради)

Проект Гете-Інституту: «Школи партнери майбутнього» (з 2008 року)

Проект з Джемтлендською гімназією (м. Остерсюнд, Швеція)

Партнерство з католицькою школою (Austin O’Brain Catolic High School, Alberta) Canada

Співпраця з учнями та вчителями La sale Art College (м. Чикаго, США)

Проект «Світ без кордонів» зі студентами з різних країн (Канада, Нідерланди, Туреччина, Греція, Єгипет)

Проект «Діалог шкіл – діалог культур» (запроваджений в рамках угоди про співпрацю між ЛНВК ім. В. Стуса та загальноосвітнім ліцеєм № 48 ім. Е. Дембовського, м. Варшава, Польща)

Проект eTwinning – ініціатива Європейської Комісії, яка направлена на розвиток та співпрацю європейських шкіл за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій.

Головна мета навчального закладу

Формування в гімназистів уміння і бажання вчитися, досягнення учнями гімназії достатнього і високого рівня навченості відповідно до міжнародних стандартів, вироблення умінь практично і творчо застосовувати здобуті знання.

Для здійснення мети програми головними завданнями роботи колектив гімназії визнав:

1. Підвищення методичного рівня підготовки вчителя;
  2. Впровадження новітніх інформаційних технологій у процес навчання;
  3. Виховання освіченої, високо моральної особистості, законопослушного громадянина демократичної держави України;
  4. Проведення моніторингу рівня навченості гімназистів;
  5. Участь у міжнародних програмах і проектах;
  6. Співпраця гімназії з вищими навчальними закладами;
  7. Сприяння підтримці та зміцнення здоров’я усіх учасників навчально-виховного процесу;
  8. Фінансове та матеріально-технічне забезпечення навчально-виховного процесу гімназії;