Новини

Зарахування учнів до 1 класу

Відповідно до ст. 13 Закону України ‘Про освіту’, наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 р. №367 ‘Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти…’, рішення виконавчого комітету Львівської міської ради №299-р від 23.04.18 ‘Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти м. Львова, наказу №077 від 31.05.18 року ‘Про зарахування учнів 1х класів’ Львівського НВК ім. В. Стуса зараховано до 1 класу:

1А клас
Бережанська Марта Олександрівна
Блинда Орест Назарович
Бойчук Вероніка Ярославівна
Боратинська Дарина Олегівна
Бучкевич Віра Андріївна
Бушманська Вікторія Олексіївна
Грицишин Маріанна Богданівна
Качмар Георгій Павлович
Коробов Олег Олесандрович
Кузик Ольга Олександрівна
Кушнір Даміан Орестович
Лацик Дарія Юріївна
Лизунов Ілля Юрійович
Лукін Володимр Володимирович
Лускавець Олег Олегович
Мандро Єва-Марія
Михайлюк Андріана Юріївна
Мицак Дмитро Богданович
Нечепурна Соломія Назарівна
Новак Христина Анатоліївна
Парсаданян Армен Каренович
Парсаданян Карен Каренович
Передерій Меланія Віталіївна
Петрушка Яна Андріївна
Пищула Роман Тарасович
Попович Павло Іванович
Прищепа Святослав Васильович
Процай Остап Сергійович
Пудлик Олег Романович
Самойліч Ангеліна Миколаївна
Субтельна Ладимира Остапівна
Хрущ Устина Володимирівна
Цигелик Анастасія Андріївна
Чень Марко Петрович

1Б клас
Алєксєєнко Нікон Максимович
Білецька Соломія Юріївна
Боговид Кирило Олександрович
Вальків Максим Олексійович
Війтів Антоній Васильович
Вішка Анна Назарівна
Гаврилова Богдана Ростиславівна
Далівський Марко Андрійович
Драбик Марко Сергійович
Дроботій Роман Вікторович
Дьяченко Костянтин Сергійович
Єрьоміна Софія Ігорівна
Касьянова Кіра Ярославівна
Клочкова Варвара Вячеславівна
Краштан Антон Євгенович
Кульчицька Софія Олександрівна
Лучак Іван Віталійович
Новоточин Артемій Олександрович
Оздоган Анастасія ерканівна
перегінець веніамін костянтинович
Піх Олександр Андрійович
праздніков віталій романович
Придиба Анна Євгенівна
Прокопів Святослав Іванович
Ромах Максим Богданович
Столярська Яна Василівна
Хімчак Владислава Вікторівна
Чіпака Левко Любомирович
Шеломенцев-Терський Андрій Святославович
Шенгера Злата Олександрівна
Шмигельський Святослав Романович
Яструбецький Олександр Сергійович

1В клас
Білик Данаїл Михайлович
Гнєзділіна Катерина Володимирівна
Головко Елеонора Денисівна
Горбачова Роксоляна Андріївна
Джурик Ніколь Олегівна
Довгунь Володимир Романович
Колпаков Данило Євгенович
Корф Максим Артурович
Корф Матвій Артурович
Кривко Катерина Яремівна
Кузіль Софія Тарасівна
Литвак Домініка Андріївна
Маїк Соломія Романівна
Максимчук Данило Юрійович
Маціївський Володимир Юрійович
Милян Діана Василівна
Мирна Вероніка Романівна
Мишолівська Софія Іванівна
Печенюк Максим Іванович
Пиріг Остап Ярославович
Попов Олександр Володимирович
Постіна Катерина Михайлівна
Рябовіл Соломія Сергіївна
Сподарик Оріяна Русланівна
Стиранівський Олексій Володимирович
Сухнацька Даніелла Мар’янівна
Тараненко Властимира Максимівна
Цьона Тереза Андріївна
Чабан Анна Романівна
Шмигельський Максим Сергійович
Шрам Андрій Русланович
Янкевич Гавриїл Максимович
Ярошевич Костянтин Володимирович

Яценко Квітослава Тарасівна

 

1Г клас
Архангельський Максим Денисович
Базарко Юрій Миколайович
Безуглова Яна Сергіївна
Будз Аліна Віталіївна
Горбуль Софія Романівна
Гримак Марко Андрійович
Грішанов Владислав Віталійович
Заранський Марко Юрійович
Застріжна Яна Юріївна
Зелєєв Павло Олександрович
Кабанець Катерина Андріївна
Ковальчин Вікторія Миколаївна
Когут Анна Андріївна
Кузьменчук Вікторія Олексіївна
Лазор Софія Тарасівна
Лисий Михайло Любомирович
Майовський Данило Степанович
Міштур Мілена Петрівна
Онисько Вікторія Тарасівна
Павленко Софія Миколаївна
Петренко Ростислав Андрійович
Подолюк Вікторія Андріївна
Попівняк Вікторія Назарівна
Попов Марк Єгорович
Решетняк Анна Олегівна
Рудий Микола Володимирович
Суходольська Анастасія Василівна
Сушельницький Юрій Михайлович
Тищук Олег Михайлович
Шеремета Марко Сергійович
Шпук Юліан Андрійович
Яблонська Анна Андріївна
Яблонський Артур Ігорович

1Д клас

Андрощук Макар Вікторович
Березовський Володимир Петрович
Босенко Герман Мананович
Вальков Лук’ян Володимирович
Голенькова Аліса Дмитрівна
Гончарук Аліна Олександрівна
Грозний-фіалковський Ілля Юрійович
Ільюк Владислав Артемович
Іншин Матвій Костянтинович
Капраль Уляна Романівна
Кірілова Аріна Максимівна
Крижак Вероніка Андріївна
Люта Анастасія Павлівна
Мурзін Олександр Васильович
Назарчук-Мельник Данило Вікторович
Павлов Даніла Борисович
Павлов Станіслав Андрійович
Середній Северин Володимирович
Смірнов Артем Олександрович
Стефанюк Дарія Андріївна
Фарбота Вероніка Вадимівна
Царенко Тамара Олександрівна
Чорна Юстина Андріївна
Чубак Максим Андрійович

Станом на 13.08.18 р. вакантні місця в 1х класах відсутні


Залишити відгук