Новини, Новини школи

Участь НВК ім. В. Стуса у проекті eTwinning Plus.

Це вже стало доброю традицією – участь нашого навчального закладу у цікавих міжнародних проектах.
eTwinning – це проект Європейського союзу та міністерства освіти і науки
України, який спрямований на залучення навчальних закладів України до єдиної європейської Інтернет-мережі, обмін ініціативами, налагодження співпраці та здійснення учнівських обмінів. Наша гімназія почала працювати у проекті у кітні 2013, коли вчителі координатори отримали доступ до порталу eTwinning Plus, та зареєструвавшись на ньому, почали пошук цікавих проектів та партнерів у Європі. До роботі у проекті залучені вчителі англійської,німецької та французької мов і вже з вересня до проекту долучилися учні 6-9 класів. У рамках проекту eTwinning завжди відбуваються також цікаві навчальні семінари для вчителів.
Згідно наказу міністерства освіти і науки України від 29.11.2013 № 1/9 852 у м. Київ 13.12.2013 відбувся семінар – тренінг для керівників навчальних закладів учасників прокту та вчителів – координаторів з метою надання інформації щодо подальшої реалізації проекту та підведення підсумків досягнень 2013 року. Цей захід зібрав найактивніших вчителів та директорів шкіл, що беруть участь у проектах eTwinning Plus, представників PSA в Україні та інших представників освітньої спільноти. На семінарі були присутні:
Оксана Коваленко- спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОНмолодьспорту України, Сергій Теплов- керівник проекту eTwinning Plus в Україні, менеджер з організації заходів проекту Олена Коваленко, координатор проекту Валентина Веліченко.
Далі на учасників чекали корисні майстер-класи. Разом з психологом Андрієм Злотніковим вчителі шукали натхнення та відкривали в собі внутрішні ресурси, які допомагають любити свою справу, відчувати радість та передавати її учням. Виконуючи вправи у групах, потренували також командну взаємодію. А з експертом з візуалізації даних Дзвениславою Новаківською учасники вчилися структурувати інформацію та знаходити креативні способи її подачі. Разом з цим знайшли ключові цінності та навички, які є найголовнішими для розвитку програми eTwinning.
Захід завершився неформальним спілкуванням вчителів, обміном досвідом та планами на майбутнє. Очевидно, що 2014 р. стане не менш насиченим та яскравим, адже у планах eTwinning Plus в Україні – ще більше нових цікавих проектів!