ПРИШКІЛЬНИЙ ТАБІР ВІДПОЧИНКУ в СЗШ №51

ЛЬВІВСЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №51 ІМ. І. ФРАНКА
З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

ЗАПРОШУЄМО!!!
Літо – найвеселіша для дітей пора року. Адже влітку найдовші та найцікавіші канікули. Неповторні тому, що пригоди літа не повторюються з року в рік, а дарують нові види відпочинку, цікаві розваги, нові зустрічі. Стільки всього цікавого можна побачити, навчитися та зробити. А ще підрости, зміцніти, порозумнішати.
Якщо для вас важливо, щоб Ваша дитина оздоровилася, цікаво відпочила, удосконалила свої знання з англійської мови, інформатики, БЖД опинилася в середовищі , де спілкуються англійською щодня, наш пришкільний табір – саме для Вас!
З дітьми працюватимуть кваліфіковані педагоги, можлива участь американських студентів – волонтерів міжнародного молодіжного руху «Епоха» .
Буде цікаво та весело! На дітей чекатимуть творчі заняття , цікаві прогулянки, екскурсії, культпоходи, спортивні змагання, арт-проекти, співпраця з дитячими будинками творчості тощо.
Чекаємо Вас у нашому таборі за адресою:
Львів, вул. Кульпарківська, 37