Пробне ЗНО

беріть участь у пробному
ЗНО-2018!

Ви вже знаєте?!
Вартість одного пробного зовнішнього незалежного оцінювання (ПЗНО)
у 2018 році – 132 грн.
Учасниками пробного ЗНО можуть бути учні випускних класів закладів освіти, випускники минулих років, студенти закладів вищої освіти, учні (студенти) закладів професійно-технічної освіти, котрі виявили бажання ознайомитись з процедурою та перевірити свій рівень знань напередодні складання основних іспитів.

Процедура реєстрації проста:

1. Зайти на сайт ЛРЦОЯО – lv.testportal.gov.ua з 09 до 31 січня 2018 р. – закладка «Пробне ЗНО-2018».
2. Заповнити аплікаційну форму.
3. Отримати логін та код доступу до інформаційної сторінки учасника ПЗНО.
4. Зайти на інформаційну сторінку учасника ПЗНО, роздрукувати квитанціюта оплатити її протягом 5-ти робочих днів Після оплати перевірити статус заяви (статус «Оплачена» є підтвердженням факту реєстрації).
5. З01 березня 2018 р. з інофрмаційної сторінки учасника ПЗНО роздрукувати ЗАПРОШЕННЯ-ПЕРЕПУСТКУ, де буде вказано місце та час проведення пробного ЗНО.
На окремих щасливчиків очікує бонус-подарунок – перевірка вчителями – екзаменаторамивідкритої частини сертифікаційної роботи.
Кому пощастить?
перші 200 зареєстрованих осіб – з англійської мови;
перші250 – з української мови і літератури;
перші 300 – з математики.
Терміни проведення пробного ЗНО:
24 березня 2018 р. – українська мова і література;
31 березня 2018 р. – історія України, математика, іноземні мови ( з аудіюванням), географія, фізика, хімія, біологія.
Великийуспіх починається з маленького шансу!