Літній табір 19.06 – 23.06 на базі НВК ім. В. Стуса ”Anglia Network Europe”

постер табір
Літня школа компанії AngliaNetworkEurope допомагає дітям та дорослим вчити англійську мову легко, у простій формі, та поступово вдосконалювати свої знання переходячи на більш складний рівень.
Викладачі-професіонали в ігровій формі підштовхують дітей до вивчення англійської мови, а також підкажуть методи як зацікавитися і в подальшому, слідуючи методиці, вчити також і інші мови. Це не тільки семінарські та лекційні заняття. Це також живе спілкування та обмін інформацією між учнями та викладачами. Оскільки жоден іноземний викладач не розмовляє українською мовою, дітям доведеться використовувати у спілкуванні тільки англійську, що є нелегко, але дуже ефективно. Така стресова ситуація змушує мислити та згадувати пройдений матеріал на уроках. Як показала багаторічна практика, на 2-й – 3-й день, незалежно від рівня знання мови, кожен учень може легко і напряму спілкуватися з викладачем-іноземцем.
Учні, що брали участь у Літній школі матимуть подальший зв’язок з компанією AngliaNetworkEurope, та при бажанні будуть залучені до співпраці по програмі «Обмін студентами Україна-Нідерланди».

Умови проведення :
1. Ціна за одного учня – 120 Євро, включаючи харчування.
2. Програма триватиме 5 робочих днів попередньо заплановано в першій половині липня. (Дата проведення може бути призначена на другу половину червня).
3. Основною метою програми є вдосконалення мовних навичок, граматики та подолання мовного бар’єру в учнів.
4. Учні використовуватимуть спеціально розроблені підручники «StepTo» та різні розвиваючі види діяльності.
5. Програма передбачає заняття дітей в аудиторіях в дообідній період та позааудиторні заняття після обіду.
6. Попереньо передбачуване місце проведення Літньої школи – територія школи.
7. Школа триватиме з понеділка по п’ятницю з 9.30 до 16.00 год.
8. По бажанню учнів, вони можуть мати шкільну форму з логотипами школиAngliaNetworkEurope.
9. Вчителів призначає школа AngliaNetworkEurope. Це люди з відповідною освітою, професійним рівнем знання англійської мови, абсолютно без акценту, хоча їхня рідна мова – не англійська.
10. До співпраці запрошуються учні від 7 до 18 років з різним рівнем знання англійської мови.
11. Всі учні будуть поділені на 3 групи відповідно віку та рівня знання мови. Також окремо кожна група матиме свої підгрупи.
12. Бажаючі взяти участь у школі повинні пройти безкоштовний онлайн тест, розроблений школою AngliaNetworkEurope, для визначення рівня знання англійської мови.
13. Бажання брати участь повідомляється особі, відповідальній за проведення програми (уповноважений вчитель чи директор школи) за 2 місяці до початку школи ( бажано до 30 квітня 2017 року).
14. Для подальшої реєстрації учень повинен мати із собою документ, що посвідчує особу (свідоцтво про народження).
15. Оплата здійснюється в Євро, до початку проведення Літньої школи.
16. В останній день Літньої школи учні отримають сертифікати від компанії AngliaNetworkEurope рівень англійської мови за результатами підсумкового екзамену, який буде проведено в останні дні Школи.
17. Разом з врученням сертифікатів учням буде повернуто 20 Євро в якості стипендії за навчання у Школі.

Щоб дізнатися більше про компанію AngliaNetworkEurope завітайте на сайт www.anglianetwork.eu

За додатковоюінформацією звертайтесь на електронну адресу: lidiafedinets@gmail.com
Лідія Фединець – представник AngliaNetworkEurope у Львові