Кафедра природничих дисциплін

горленко
Горленко Оксана Любомирівна
У 1995р. закінчила Львівський Державний університет ім. І. Франка за спеціальністю біологія. Присвоєно кваліфікацію спеціаліста: біологія. Викладач біології і хімії.
Педагогічний стаж з 1995р.
1995 – 1996рр. вчитель біології у СШ №66 м. Львова.
З 1996р. працює в даному навчальному закладі.
Вчитель вищої категорії. Старший вчитель.
Учні є призерами Всеукраінської олімпіади з біології ІІ та ІІІ турів.
Педагогічне дослідження: Організація проектної діяльності на уроках біології.

Курант Оксана Іванівна. Вчитель інформатики. У 2012 закінчила Львівський Державний університет ім. І.Франка. З 2014р. працює в ЛНВК ім.В.Стуса.

Курант Оксана Іванівна.
Вчитель інформатики.
У 2012 закінчила Львівський Державний університет ім. І.Франка.
З 2014р. працює в ЛНВК ім.В.Стуса.

Михайлишин Любов Григорівна вчитель математики Освіта: вища Стаж педагогічної роботи: 31 рік Категорія: спеціаліст вищої категорії,  Педагогічне звання: старший вчитель

Михайлишин Любов Григорівна
вчитель математики
Освіта: вища
Стаж педагогічної роботи: 31 рік
Категорія: спеціаліст вищої категорії,
Педагогічне звання: старший вчитель

Медведюк Оксана Володимирівна. У 1984 році закінчила даний навчальний заклад.  У 1989 році закінчила ЛДУ ім. І. Франка, математичний факультет. З 1989 року працює вчителем математики. Вчитель вищої категорії. Старший вчитель.Педагогічний стаж 27 років.  Учні є призерами Всеукраїнської олімпіади з математики.

У 1984 році закінчила даний навчальний заклад.
У 1989 році закінчила ЛДУ ім. І. Франка, математичний факультет.
З 1989 року працює вчителем математики.
Вчитель вищої категорії. Старший вчитель.Педагогічний стаж 27 років.
Учні є призерами Всеукраїнської олімпіади з математики.
[caption id="attachment_1431" align="alignleft" width="193"]Михайлів Олександра Михайлівна Вчитель математики. Освіта вища (ЛДУ ім. І. Франка, математичний факультет). Вчитель вищої категорії. Старший вчитель. Керівник кафедри вчителів предметів природничого циклу.  Михайлів Олександра Михайлівна