Кафедра філології історії та права

Тюльдюкова Наталія Олексіївна.Вчитель світової літератури.Педстаж-39 років. В ЛНВК ім. В. Стуса вчить 38 років.Випустила  4 класи. Вчитель вищої категорії,старший вчитель.Класний керівник 11б класу.Приймає активну участь в житті школи та району.Є лідером громадсько-просвітницької організації"Майбутні батьки України".

Тюльдюкова Наталія Олексіївна.Вчитель світової літератури.Педстаж-39 років. В ЛНВК ім. В. Стуса вчить 38 років.Випустила 4 класи. Вчитель вищої категорії,старший вчитель.Класний керівник 11б класу.Приймає активну участь в житті школи та району.Є лідером громадсько-просвітницької організації”Майбутні батьки України”.

Миць Наталія Василівна - учитель української мови та літератури вищої категорії, звання -  старший учитель. Громадська робота -  секретар ПК.

Миць Наталія Василівна – учитель української мови та літератури вищої категорії, звання – старший учитель. Громадська робота – секретар ПК.

Безпалько Галина Теодозіївна Спеціаліст вищої категорії, звання “Старший вчитель”, стаж роботи -  34роки, голова шкільного методоб’єднання.

Безпалько Галина Теодозіївна
Спеціаліст вищої категорії, звання “Старший вчитель”, стаж роботи – 34роки, голова шкільного методоб’єднання.

Козелко Ірина Михайлівна Спеціаліст вищої категорії, звання “Старший вчитель”, стаж роботи -  23 роки.

Козелко Ірина Михайлівна
Спеціаліст вищої категорії, звання “Старший вчитель”, стаж роботи – 23 роки.

Пахолок Ірина Михайлівна Спеціаліст вищої категорії,  стаж роботи -  23 роки.

Пахолок Ірина Михайлівна
Спеціаліст вищої категорії, стаж роботи – 23 роки.

Рудь Оксана Богданівна Спеціаліст вищої категорії, звання “Старший вчитель”, стаж роботи -  21 рік.

Рудь Оксана Богданівна
Спеціаліст вищої категорії, звання “Старший вчитель”, стаж роботи – 21 рік.

Яворська Ольга Маркіянівна Учитель історіїКваліфікація – історик, викладач історії та права.

Яворська Ольга Маркіянівна
освіта вища, у 1983 р. закінчила ЛДУ ім. І. Франка, історичний факультет. Педагогічний стаж -32 роки. Вчитель вищої категорії. Педагогічне звання: вчитель методист. Відмінник освіти. Учні є переможцями та призерами Всеукраїнських олімпіад з історії та правознавства ІІ, ІІІ туру.

Думинець Євгенія Олексіївна

Маркуль Іван Петрович учитель історії та права спеціаліст 1 категорії