Новини

Групи продовженого дня (набір завершено)

Вихователь Радчук Марта Олексіївна (додаткові освітні послуги)
Бочковий Юстин 1в
Булавіна Соломія 1В
Депко Роман 1Б
Дутко Даміан 1Б
Зайченко Данило 1а
Засадний Матвій 1в
Кірєєв Марко 1Б
Ковальчук Євген 1б
Колодій Олександр 1В
Корольов Артур 1Г
Котлінський Ян 1Г
Кріль Аліса 1Б
Кукул Марія 1Г
Курило Соломія 1А
Левін Дмитро 1Г
Минів Артем 1б
Мушак Роман 1В
Надвидна Марта 1В
Нестор Єлизавета 1В
Панкратова Поліна 1Г
Підкопай Єлізавета 1Б
Поліновький Максим 1Г
Поліщук Анастасія 1Б
Прокопчук Анна 1в
Пронін Богдан 1Б
Пронін Софія 1Б
Рижков Богдан 1Б
Різник Михайло 1В
Романяк Ярина 1В
Ромашко Олександр 1В
Сахман Ярема 1б
Склярук Анастасія 1В
Федорчук Володимир 1Г
Чікалкін Лев 1В
Чміленко Олена 1В
Ярем Лук’ян 1в
Ясінська Оксана 1Г

Вихователь Шпирка Емілія Михайлівна

Александрова Альбіна 1в
Боднар Аліна
Брайлян Любомир 1в
Гладун Вікторія 1в
Залужна Ірина 1В
Ільчиняк Єва 1в
Книш Соломія 1б
Ковальський Тимофій 1б
Костич Андріана 1в
Куляс Ростислав 1а
Лободіна Юлія 1а
Майгер Андрій 1г
Маланій Анна 1б
Мельник Анастасія 1г
Мельський Роман 1б
Новаківська Дарія 1г
Няй Влада 1б
Олійник Сергій 1а
Паращак Єва 1а
Паробок Олександр 1г
Полухтович Любомир 1в
Сеньковська Дарина 1г
Сєгєда Олег 1б
Склярук Анастасія 1в
Смірнов Нікіта 1г
Соболевська Єлизавета 1б
Сторожук Софія 1в
Терещак Христина 1б
Ткач Данило 1в
Толочко Вікторія 1в
Вихователь Хима Христина Михайлівна
Александров Марко 2г
Бабірад Софія 2б
Бережницька Марія 2а
Вицега Данило 2б
Галамай Вікторія 2г
Герасимова Вероніка 2в
Гребенчуков Всеволод 2в
Гребенчукова Ангеліна 2в
Грушовенко Маргарита 2г
Гузела Роксолана 2в
Драбик Захар 2-а
Дядюра Віталій 2б
Ільчиняк Софія 2а
Лапчинська Марта 2в
Лесів Владислав 2г
Лукачина Андрій 2а
Лукачина Антон 2а
Мелекесцева Дарія 2б
Михайлюков Тимофій 2г
Олинців Андріана 2г
Паробок Владислав 2г
Пилипів Владислав 2г
Портах Анастасія 2г
Потинський Марко 2в
Прокопів Валерія 2г
Свищо Елеонора 2г
Стебніцький Святослав 2б
Хомин Даниїл 2г
Цигелик Єлизавета 2б
Чень Надія 2б
Чижук Ольга 2в
Чижук Фелікс 2в
Яблонська Діана 2г
Вихователь:… група розпочне роботу з 06.09.17 (додаткові освітні послуги)
Ливдар Антон 2а
Кучерепа Данило 2б
Ковтун Марія 2в
Бень Максим 2б
Безпалко Ігор 2а
Деміч Софія 2а
Михайлюков Артур 2г
Лем Кароліна 2б
Хуснутдінова Марта 2а
Кулішов Максим 2а
Москаленко Михайло 2Б
Афанасенко Валерія 2а
Чень Софія 2а
Максимчук Марко 2г
Петровська Софія 2г
Стебніцький Святослав 2б
Андрош Єва 2а
Марков Владислав 2г
Ронів Лілія 2г
Сорокіна Каріна 3а
Ган Діана 3а
Капраль Ярема 3а
Ковальчук Ірина 3б
Савчинська Софія 3а
Максимчук Вікторія 3а
Онишко Владислава 3а
Лем Анастасія 4б

Вихователь:… група розпочне роботу з 06.09.17 Графік роботи 13. 15 – 16.15
Березюк Юлія 4а
Богоносюк Іван 2б
Брайлян Владислав 4в
Вітер Маряна 4б
Добуш Кирило
Дубяк Максим 2б
Дубяк Олександр 4б
Івахів Юліана 2б
Кішко Юліана 3а
Клим Микола 3в
Корнієнко Діана 4в
Лободін Денис 3б
Максименко Тимур 4в
Марко Марта 2б
Матвіїв Даніель 4в
Мельська Марія 3а
Мох Анастасія 2б
Мох Ростислав 2б
Няй Володимир 4а
Онищенко Андріана 4б
Онушканич Софія 3б
Пелещак Артур 3а
Пилип Оксана 4б
Пилип Ярослав 2б
Пилипів Дмитро 3б
Пігур Артем 3б
Подоляк Андріана 3б
Попівняк Дмитро 3б
Прищепа Анастасія 3б
Рибінський Данило 2б
Саламаха Марія 3в
Шестакевич Данило 4б
Шестакевич Роман 2б
Шокало Ольга 2б
Шокало Юліана 4б


Залишити відгук