я
Директор – Заремба Михайло Сергійович;
Вчитель першої категорії
Педагогічний стаж з 2007 рокуУ 2007 р. закінчив фізичний факультет ЛНУ ім. І. Франка, спеціальність – фізик, викладач фізики.
2007-2010 рр. вчитель фізики в Миклашівській СШ;
з вересня 2009 р. вчитель фізики ЛНВК ім. В. Стуса.У 2009 р. закінчив економічний факультет ЛНУ ім. І. Франка, спеціальність – економіст, спеціаліст з фінансів.

Громадська діяльність:
Співзасновник молодіжної організації “Цвіт Української Молоді”;
Виконавчий директор МГО Асоціація КВН Галичини;
голова оргкомітету студентської ліги КВН

Заступник директора НВК з організації навчального процесу

Гладун Надія Богданівна.
Вчитель інформатики
Вчитель вищої категорії
Педагогічний стаж з 2004 року
Педагогічне дослідження: “Особливості практичного впровадження компетентносного підходу в процес викладання інформатики та інформаційних технологій”

МЕдведюкЗаступник директора НВК з науково-методичної роботи
Медведюк Оксана Володимирівна;
У 1984 році закінчила даний навчальний заклад.
У 1989 році закінчила ЛДУ ім. І. Франка, математичний факультет.
З 1989 року працює вчителем математики.
Вчитель вищої категорії. Старший вчитель.Педагогічний стаж 27 років.
Учні є призерами Всеукраїнської олімпіади з математики.
Заступник директора НВК з виховної роботи –

Падус Роксоляна Володимирівна;

Вчитель -методист, Відмінник освіти України.

Заступник директора НВК зі спеціалізації –

Артюх Олена Володимирівна;

Незалежний експерт МОН Украіни, фіналіст американських програм “партнери в освіті”, ” найкрвще викладання англ. мови та літератури”, екзаменатор PTE, переможець I етапу оксфордськоі програми “CELTA”, випустила методичку ” Активне навчання та інтенсивна підготовка до олімпіади з англійськоі мови”. Пройшла підвищення кваліфікаціі у Великобританіі. Засновник украінсько-канадійського партнерства з католицькою школою ім. Остіна О’Браєна (м. Едмонтон, Канада), фасилітатор украінсько-шведського проекту “Соціальні зміни у суспільстві” (Джемтлендська гімназія, м. Остерсюнд, Швеція), фасилітатор украінсько-німецького проекту “Інтеграція молоді до Евросоюзу”(Берлінська гімназія, Німеччина), координатор украінсько-польського проекту “Евро-2012” (м. Бензін, Польща), координатор програми eTwinning. Іі учні – призери олімпіад з англійськоі мови, конкурсу-перекладу Лінгвістичного центру, американськоі програми FLEX, випускники навчаються у ЛНУ ім.І.Франка ( кафедрах іноземних мов та перекладу) та закордоном (Англія,Америка, Канада)