Уралова Світлана Анатоліївна  – директор ЛМВ ім. В.Стуса

Вчитель інформатики
Вчитель вищої категорії
Педагогічний стаж з 2004 року
Педагогічне дослідження: “Особливості практичного впровадження компетентносного підходу в процес викладання інформатики та інформаційних технологій”

МЕдведюкМедведюк Оксана Володимирівна – заступник директора з навчально-виховної роботи
У 1984 році закінчила даний навчальний заклад.
У 1989 році закінчила ЛДУ ім. І. Франка, математичний факультет.
З 1989 року працює вчителем математики.
Вчитель вищої категорії. Старший вчитель.Педагогічний стаж 27 років.
Учні є призерами Всеукраїнської олімпіади з математики.
Падус Роксоляна Володимирівна – заступник директора з навчально-виховної роботи

Вчитель -методист, Відмінник освіти України.

Артюх Олена Володимирівна – заступник директора ЛМВ зі спеціалізації

Незалежний експерт МОН Украіни, фіналіст американських програм “партнери в освіті”, ” найкрвще викладання англ. мови та літератури”, екзаменатор PTE, переможець I етапу оксфордськоі програми “CELTA”, випустила методичку ” Активне навчання та інтенсивна підготовка до олімпіади з англійськоі мови”. Пройшла підвищення кваліфікаціі у Великобританіі. Засновник украінсько-канадійського партнерства з католицькою школою ім. Остіна О’Браєна (м. Едмонтон, Канада), фасилітатор украінсько-шведського проекту “Соціальні зміни у суспільстві” (Джемтлендська гімназія, м. Остерсюнд, Швеція), фасилітатор украінсько-німецького проекту “Інтеграція молоді до Евросоюзу”(Берлінська гімназія, Німеччина), координатор украінсько-польського проекту “Евро-2012” (м. Бензін, Польща), координатор програми eTwinning. Іі учні – призери олімпіад з англійськоі мови, конкурсу-перекладу Лінгвістичного центру, американськоі програми FLEX, випускники навчаються у ЛНУ ім.І.Франка ( кафедрах іноземних мов та перекладу) та закордоном (Англія,Америка, Канада)

Фацинець Іван Васильович

– заступник директора з навчально-виховної роботи з питань охорони праці та цивільного захисту населення.